» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 - kam hlásit pravopisné chyby.

Našel jsem v těch nových Widlích pár pravopisných chyb. Dá se to někam hlásit aby to soudruzi překladači opravili? Pro začátek bych jim možná doporučil, aby si to po sobě aspoň jednou přečetli, než něco vypustí mezi lid. Pokud to dělali Google translátorem, beru dotaz zpět. ☺

Odpovědi na otázku

Nabízí se otázka, zdali jsi vůbec hoden takové korekce.. Tím chci naznačit, jestli to, co považuješ za pravopisnou chybu, jestli je tomu skutečně tak, jak se ty sám domníváš ..

na taketo a podobne veci je uz odjakziva zriadena lamparen.

Pokud vím, tak od toho slouží Windows Feedback, tam můžeš hlásit fšechno

Danke. ☺

Zkus to na www.zive/sysel_1/= transfer1?_idiot.cz