» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 - jak zobrazit reálný název složky

Ahoj. Mám složku s obrázky na disku D:. V Exploreru ji vidím jako "Obrázky". Skrze jiné programy ji vidím jako "Pictures". To stejné třeba i se složkou "Pořízené obrázky", která je reálně "Camera rolls". I když složky přejmenuji, ten původní anglický název tam zůstává a explorer ukazuje ten nový.Dotaz zní: Jak vypnout tady ten "fake" název a zobrazovat ten reálný původní?Děkuji

Odpovědi na otázku

nepouzivaj prednastavene adresare vo windows a sprav si vlastne

Nijak - tento problém se táhne už spoustu let. Jedině používat eng verzi OS..

Už jsem na to přišel. Stačilo smazat desktop.ini ve Složce obrázky a Pořízené snímky

Samozřejmě nesmí být připojena se složkou Users a Obrázky

Proč ??? Je to součást lokalizace ...Jaký Explorer ??? Vždyť je to Průzkumník

ASD: Si na hlavu? Explorer = Priezkumník - Explorer je anglické pomenovanie Priezkumníka.

Asi člen Českej národnej strany