» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows - Instalace

Dobrý den, mám problém, když bootuji w7 dostanu se až k instalačním oknu. A tady nastává problém nebo věci které jsou divné,když začne proces, tak první fáze kopírování souboru systému Windows proběhne velice rychle ihned se objeví 100% a jde to na další fázi rozbalování ta probíhá celkem normální čas tak 5min a když dojde na fáze instalace aktualizaci a ovladačů taky proběhnou tak, že ihned naskočí 100%. Poté se počítač restartuje a místo aby pokračoval v instalaci tak naskočí zase to první okno s jazykem. Nevíte někdo co s tím může být? Děkuji

Odpovědi na otázku

Vadné instalační médium? Zkusil bych jiné.

Dobrá děkuji

To by mělo být v pořádku napřed se připravila instalace a teď to teprve budeš instalovat.

Po tom restartu nesmíte bootovat z DVD ale už normálně z HDD. Většinou tam je věta "Press anythink to bootovat from DVD... " nebo něco v tom smyslu a vy nezmacknete nic! #nenízač

Nic nikde není napsáno

Tak potom co se doinstaluji ty funkce a ovladače jdete do BIOSu a nastavte ať to bootuje z HDD to je to tak těžké když už v minulém příspěvků jsem vám řekl v čem je problém?