» Poradna » Windows (a jiné OS)

Window 10 1903 Máj - aká je to presne verzia, číslo?

Vydela som že boli prereleasy 19H1 a 19H2.

Odpovědi na otázku

Build operačního systému 18362.116

build je jen to číslo před tečkou, to za tečkou je jeho revize .-)

Build 18362.30, před chvíůí jsem aktualizoval.

pokracuj v aktualizovani

Build 18362 sestavený 18. března a prvně vydaný 20. března.Uup jsou revize 1.Iso a esd refresh instalačky jsou revize 30, revize 30 byla sestavená 1. dubna, revize 30 byla prvně vydaná 4. dubna.Aktuální GA revize je 116, sestavená 16. května, vydaná 19. května.Napsal jsem dostatečný počet čísel?

Tak už také konečný build 18362.116.

Táto verzia je niekde ako ISO? alebo po update?

Ano, díky. Už som to nainštalovala, ešte ten update.

netřeba študovat, nástroj od MS již stahuje aktuální RTM verzi 1903 květnové aktualizace.