» Poradna » Programy

Wind. Movie Maker neukládá video???

Ahoj všem, chtěl bych se zeptat na chybu u programu Windows Movie Maker - když chci uložit finální podobu upraveného videa, PC mi po krátkém uvažování napíše, že to nejde, a to hned v několika důvodů: nedostatek místa (minutovému videu nabízím 2 GB), chybějící zdrojové soubory (vše v jedné složce), nebo něco žvatlá o velikosti stránkovacího souboru... Ale nic kloudného se nedozvím, vytváření videa se prostě nerozjede. Mam Athlona 950 MHz, 256 RAM. Vím, žádné dělo, ale zkoušel jsem to i na Intelu 2,5 GHz + 512 RAM a stejný, tedy nulový efekt. Co s tím...? Díky všem.

Odpovědi na otázku

Nikdo nic...? Prosím, prosím...

Nevím, jestli je to zrovna tvůj případ, ale co vím z vlastní zkušenosti, tak movie makeru vadí, pokud je stránkovací soubor presunutý na jiný disk, než systémový - obvykle C:, respektive, alespoň nejěký tam prostě chce. Stalo se mi, že jsem zrušil stránkovací soubor na "céčku" a přehodil jej v pevné velikosti na jiný disk - všechno běželo OK, ale movie maker, nechtěl ukládat video a padal. Poté, co jsem na disku C: aktivoval stránkovací soubor o minimální velikost 2MB, jelo již všechno, jak mělo.Jak říkám - nevím zda je to i tvůj případ a jak máš řešená stránkovací soubor, ale o tomhle vím já.Jinak jestli tohle nepomůže, tak zkus přeinstalovat MM - jde myslím samostatně stáhnout z webu microsoftu, nebo přeinstaluj SP2 pro XP (pokud je používaš) - ten v sobě má aktuální verzi movie makeru.Víc mě bohužel nenapadá - pak už by to svědčilo o nějakém možném hlubším problému v registrech, které by řešila snad už jen opravná reinstalace systému, nebo složitější práce (z pohledu domácího uživatele) se šablonami zabezpečení - dostupné jen ve verzi XP Professinal. Tak snad ti alespoň něco pomůže...S pozdravem Mr.Gentleman.