» Poradna » Programy

WinAmp

ahoj.Mam problem s WInAmpem mám posledni verzi...ale dělá to u všech ..prostě sem si koupil tu super 5.1 od geniusu kterou neustále každý skvěle hodnotí...tuším že SW-HF 5.1 5000 (je to ta druhá verze ta nová ...v třešnovém dřevě) ...no ale problém je v přehrávání hudby...pokud ji pustím do winampa ...přehrává jen na dvou předních satelitech...ani subwoofer center...nic...jen ty dva satelity....ten samy track pustim ve VMPlayeru a vše hraje bez problémů...dokonce fungoju i mixování do všech kanálu...čímž se tyto bbedýnky chlubí;) ....jak naučit winmp taky hrát v 5.1?Díky moc

Odpovědi na otázku

Četl jsi tady např. "5.1 zvuk ve Winampu.."?

Naco to chces prehravat v 5.1, ked ten prestorovy efekt pre ktory bol system DD 5.1 vytvoreny ti to asj tak nespravi?Zo sterea vyrobis 5.1 jedine nejakym rozhodenim zvuku do vsetkych bedni, ako to robi VM player, ale priestorovy efekt nebude...