» Poradna » Programy

Winamp nepřehrává hudební CD

Po vložení CD do mechaniky automaticky startuje Win Media Player. Když sám spustím Winamp a chci jako zdroj najít CD tak hudební soubory na tom CD nevidí. Zřejmě protože nemá v seznamu přehrávaných formátů cda? Jak dostat "cda" do seznamu formátů (nebo nějaké jiné řešení) a jak nastavit aby se Winamp spouštěl automaticky? Případně děkuju

Odpovědi na otázku

skus ci mas CD plugin vo Winampe cize spusti Winamp stlac Ctrl + P klickni na "Input" ci je tam plugin "CD Reader"

http://tinyurl.com/c5458ue...

Díky za rady. Plugin CD reader ve winampu opravdu nemám. Zkoušel jsem instalovat soubor z tvého odkazu ale po dokončení instalace mi avast hlásil virus a systém se ihned restartoval a plugin se neintegroval. Další odkazy na diskuzních forech jsou většinou neaktivní a připadá mi že CD reader je záležitost stará asi 10 let a není kompatibilní s Windows 7.

Pokračoval jsem, stáhnul si wacdr20b3.zip a podle návodu nakopíroval in_CDReader.dll mezi pluginy. V seznamu input už je CD Reader ale stejně to CD nepřehraje

Stáhni si poslední verzi Winampu, ale verzi Pro. I ta je zadarmo, ale obsahuje všechny potřebné pluginy. Verze Pro se liší od plné verze Winampu tím, že se ptá na registrační číslo při instalaci. Když ho nemáš funguje vše na plno, jenom u kopírování CD je omezená rychlost.

Tak to vypadá že to zafungovalo, díky

normálěn zástupce z průzkumníku natáhnout do playlistu Winampu a je to

anebo na Preferences a tam zaškrtat formáty, nebo rovnou všechny formáty