» Poradna » Programy

Winamp není mrtev je nová verze 5.09 !

Dnes se na serveru: http://fileforum.betanews.com/ objevili odkazy na stažení nové verze Winampu 5.09: http://download.nullsoft.com/winamp/client/winamp509_p... http://download.nullsoft.com/winamp/client/winamp509_f... http://download.nullsoft.com/winamp/client/winamp509_l... Změny jsou tyto: * novinka: na přání všech byla odstraněna podpora "hTtP force pro 'Nové přehrávání'"* novinka: smazáním v knihovně medií přesunete nyní soubory do koše* novinka: WMA playback nyní pracuje s pluginem WaveOut* novinka: NSV podtitulky mohou být vypnuty za letu* oprava: Oveření pro OGG/Vorbis streamy* oprava: Podivné chování Táhni a pusť v otevřeném dialogu souboru* oprava: Koktání WMA na Začátku a Hledání* oprava: Zastavení NSV videa během buffrování* oprava: Automatická velikost videa pro správnou velikost videa ne podle velikosti snímku* oprava: Krátké NSV klipy zvukové vystřihovánky* aktualizace: Knihovna grabování CDJak je tedy vidět, tak Winamp není mrtev a v jeho vývoji se pokračuje.

Odpovědi na otázku

Díky vřelé za upozornění. A čeština, bude, bude?

A kterou variantu stáhnout, aby v ní nebyl žádný spyware? Stačilo by mi třeba Lite, ale moc tomu nevěřím, že to bude čisté.

2.xx :)

jj presne tak pouzivam 2.91 a sem nad miry spokojen

ja taky, az na to, ze se mi na nem nedari rozbehat radio stream. tobe to jede?

Pokud myslíš Internetová rádia v Knihovně médií, tak to mně samozřejmě jede bez chybičky.

Ještě jsem neviděl v souborech Winampu žádný spyware, tak zde nedělej paniku !Ti co zde píší o verzích 2.xx, neví o co přicházejí pokud si nenainstalují verzi 5, program je daleko rychlejší a pokud si na pomalých strojích vypnou Moder skin, tak budou jistě spokojeni. Pro ostatní: čeština je již hotová !

Je čeština již někde ke stažení, nebo se musí počkat až bude na www.cestiny.cz?

Ano věřím tomu, že Winamp 5 je rychlejší než Winamp 3, ale než 2? Tak to asi ne...

Co takhle se nedivit a vyzkoušet si to v praxi nebo si o tom něco přečíst ? Vzkoušej si hlavně rychlost startu.

Tiez pouzivam 2.91, a budem ho pouzivat pokial to bude mozne, nepotrebujem winamp, ktory bude prehravat kadejake , potrebujem, aby prehraval audio, ale najhlavnejsie pre mna je, aby nastartoval do 0.5 sekundy tak ako 2.91 ...

Díky moc za češtinu

I já se připojuji k díkům.

Mam Winamp 5.8e i Foobar2000 a po trech mesicich prehravani hudby jsem winamp ani jednou nepouzil,Foobar je pro mne odost dale...Prehledne playlisty,vyraznejsi zvuk,nastaveni,pri praci se neplete a je mene narocnejsi...co vic si prat?

Doted jsem třeba nepochopil, jak ve Foobaru udělat knihovnu médií jako ve WinAmpu. Je to jen jakýsi lepší notepad