Winamp explorer script error

Instaloval som si nedavno Winamp a ked zvolim Winamp media, skupinu, tak sa napise loading a nezobrazia sa ziadne
pesnicky. Winamp som preinstaloval a nasledne ked som zvolil Winamp media a skupinu, tak sa zobrazila chybova hlaska
ze Internet Explorer script error. Trochu som googlil, ze ci mam spravne nastavene Options/Advanced v MSIE a vsetko
je ok. Iba ze klipy Winamp Media sa mi nezobrazia, iba ta chyba script error, alebo ani to nie. Nejaky napad? Vdaka.

Odpovědi na otázku

Prosím poradí te mi .
Chci si spustit hru Horolezci a ukazuje se mi tady toto Error loading script
Co stim mam dělat porad te prosim

nejdou mi spustit hry kecálek se furt načítá