» Poradna » Programy

Winamp a tančící medvěd

Před pár lety jsem používal Winamp, kde bylo možné spustit tančícího medvěda a další ptákoviny. Po těch letech už nevím, kde jsem to stáhnul a tak prosím o link. A ještě jeden dotaz, funguje to i v nových verzích Winamp? Opravdu ho už asi tři roky nepoužívám, tak nevím. Předem moc dík za radu. Pokud víte o jiném přehrávači s těmito „hračkami“, dejte prosím vědět. Mám malého syna, který začíná na muziku reagovat tancem, a chci mu to zpestřit.

Odpovědi na otázku

P. S. pokud budete tak hodní a máte to doma, prosím o zaslání na e-mail: dcpost(zavináč)centrum.cz

Tančící holku ( oblečenou ) si stáhni :http://web.telecom.cz/fuente/DATA/MP3_Dancer.zi... dalších holek ( méně oblečených ) najdeš na P2P.

Potřebuji toho medvěda a jiné postavičky. Prosím o zaslání na ten e-mail (ZIP).

A ještě dotaz, zda budou chodit ve verzi 5.1 Lite

chaaapem ze obcas treba pomoct s riesenim problemu, ale ked vies co hladas a mas pristup na net.. pouzi gugl s vhodnymi keywordami a skus si to najst sam. ak mas problem logicko-technologicko-systematicko-samostatnenevyrieshitelny potom napis sem .. google uulz v tomto pripade by som hladal : "dancing bear winamp plug in download -sex -porn -review -buy"v hadani nie osm expert ale po 10min vec ak existuje tak najdem.n-joy the self-realisationEggZott

Tak dík, tak už asi všichni používáte MS media player.

preco by niekto pouzival MS Media Player ?

Tak jsem si ho našel sám...

No vidíš jak jsi šikovný, to bude mít paní učitelka radost, až jí to povíš.

Predpokladam ze se o link podelis

in da real player je huste tancujici ovce aka. owce na czteku