» Poradna » Programy

Winamp 5.54

Vážená internetová komunito,
mám nainstalovaný registrovaný Winamp 5.54, a pokouším se s tímto o převod internetového rádia do formátu.mp3 s negativním výsledkem. Zná někdo odpověď. Díky.

Winamp 5.54
New: Chinese, Japanese & Korean installer translations and language packs
New: [in_swf] Adobe Shockwave Flash (SWF, RTMP) playback support
New: [gen_dropbox] Winamp DropBox alpha (use: Ctrl-Shift-D)
New: [Online Services] AOL Radio featuring CBS Radio (requires in_flv)
Improved: Background reading option for playlist metadata
Improved: Classic songticker scrolling for Winamp Modern skin pledit winshade
Improved: Vista elevation (fixes: installing skins, filetype reg, Pro reg)
Improved: Zero padding option for playlist item numbers
Improved: [in_flv] Better streaming support and other improvements
Improved: [in_mp3] Added APEv2 tag options to configuration
Improved: [in_mp3] Optional retention of existing APEv2 headers
Improved: [ml_disc] Artwork support for Data CD Reader
Improved: [ml_disc] Better detection of any copy operations in progress
Improved: [ml_disc] Improved start times if ml_disc view is active
Improved: [ml_local] Redesigned 'Show Info' panel
Improved: [ml_nowplaying] Redesigned 'Now Playing' artist experience
Improved: [ml_playlists] Right-click option to sort list of playlists alphabetically
Improved: [pmp_usb] Connect/Disconnect/Blacklist config options
Fixed: Alt+F4 closing Winamp instead of individual dialogs
Fixed: Bento browser redirecting network drive url's to Winamp Search
Fixed: Blank playlist when in docked toolbar mode and Winamp is minimized
Fixed: Modern skin component windows appearing individually in Alt+Tab
Fixed: Multi-flashing on startup when previously closed whilst minimized to systray
Fixed: Pure Virtual Function Call runtime crash errors
Fixed: Redraw issue when built-in classic vis is disabled
Fixed: Various multi-monitor docking issues
Fixed: Various other 5.53-specific keyboard accelerator issues
Fixed: Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

znám..neumíš to asi neumíš english, tak jestli existuje čeština do přehrávače, tak jí použij.

Je pravda, že to neumím, kdybych to uměl, tak bych se taky neptal. Winamp má v češtině, ale stejně neví jak správně nastavit převod. Ať dělám co dělám stále to hlásí, že nelze nalézt dekodér. I když, tento dle mého názoru je v souboru Winamp/Plugins. V případě, že znáš odpověď tak poraď, ale chtělo by to víc než suché konstatování mé neschopnosti.

Pri uložení internetového rádia potřebuješ program Streamripper 1.60.7 nebo novější verze. Program nainstaluje do Winampu plugin, který musíš v nastavení pluginů zapnout. Dále již uvidíš sám.

Já používám Winamp mnoho let pouze pro přehrávání hudby, ale na na nahrávání rádia je nejlepší program TAPINRÁDIO, je v češtině, free, dokonce se může zvolit i portable verze a jedním tlačítkem se nahrává do MP3. Lepší Free program jsem neviděl. Určitě stojí za vyzkoušení. Odkaz: http://www.slunecnice.cz/sw/tapin-radio/