» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win7 WinUpdate Error

Zdravim,mam Win7 v image. Vzdy jedou za cas obnovim sstem z image doinstaluji updaty , udelam zalohu a jedu dal. Te se mi nedari provest update u 10 aktualizaci. Vypise mi to chybu "WindowsUpdate_80070308" "WindowsUpdate_dt000". Zkousel jsem I par reseni, ale zadne nepomohlo. Nesetkal se s tim nekdo take?

Odpovědi na otázku

No a, vynucený reset a když se nechytí zahoď ji, tedy označ jako skrytou a dál to neřeš. Její problém může řešit následující.

Mozna poskozena zaloha. Pouzil jsem jinou starsi a tam se všechno nainstalilo v pohode ;)