» Poradna » Ostatní

Win7 v Program Files

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je dobře že mám v Programech Files složku Win7.Mám nainstalované Windows 7 (32bit) (V Program Files je složka Windows). Před nějakou dobou jsem si vedle Windows 7 nainstaloval Windows 8 RC. (nechtěně) Vedle toho jsem si nainstaloval další Windows 7. Měl jsem na disku 3 operační systémy. Pak jsem to postupně odinstaloval a normálně používám ty první Windows 7. Ale v Programech Files mám složku Win7. Můžu ji vymazat?

Odpovědi na otázku

V Program Files nemá co dělat ani složka Win7, ani složka Windows. Vážně se dá nechtěně nainstaloval operační systém?

Bylo to chtěně, ale špatně jsem to nainstaloval. Poradíš mi něco?

Všechno smazat a nainstalovat to znovu a pořádně.

V tomto případě bych doporučil to samé, co kolega - ideálně formát a čistá instalace.

"Před nějakou dobou jsem si vedle Windows 7 nainstaloval Windows 8 RC. (nechtěně)"....

"Před nějakou dobou jsem si vedle manželky nainstaloval milenku. (nechtěně)"....Bomba pruser ...