» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win7 Profil se po aktualizaci zblaznil ?

Zdravim, prave jsem dokoncil aktualizaci doposud roky bezproblemovych windows-7 64bit (asi po dvou neaktualizovanych mesicich), a po restartu neverim svym ocim. 3/4 odkazu na plose a vsechny zdejsi slozky zmizely, pozadi, fonty, prohlizec a snad vsechny uzivatelske nastaveni jsou v tovarnim defaultu, ikdyz jsem stale prihlasen pres svuj (jediny vytvoreny) profil, pritom slozka s profilem (C:\Users\......\Desktop) obsahuje vsechno a nic v ni nechybi. Komicke je, ze mi to pripomelo jednoho znameho ktery se mi minuly tyden ozval se stejnym problemem na Win XP, a ja mu poradil at si konecne sezene sedmicky, pac uz dneska XPcka nemaji ani podporu aktualizaci. Mate nekdo tuseni co se vlastne stalo, nebo jak predejit reinstalaci ?

Odpovědi na otázku

Hm, ty máš na ploše takové věci = gratuluji příště využívej plochu jen k tomu k čemu je.OS lze obnovit pomocí zálohy (bitové kopie) VHD do provozního stavu.

jiste budu mit plochu priste pouze za ucelem kozateho wallpaperu na obrazovce, kdyz jsou linky a slozky zakazane.... zalohu ani bitovou kopii nemam, to bych sem ani nemusel chodit.

to ti chamtoši šlapú na krk s W8

tak rano mi to nabehlo zase normalne, aniz bych obnovil registry. zatim se zda ze je zase vsechno v poradku.