» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win7 obnovení továrního nastavení

Chtěl bych se zeptat jak často by se měl obnovovat systém Windows 7 na ntb?

Odpovědi na otázku

Podla potreby. Ja napriklad re-imagujem laptop po kazdom predoslom vlastnikovi, napriek tomu, ze useri maju prava iba Standard users :)Na tvoju otazku neexistuje odpoved.Pokial do systemu nic neinstalujes, tak vydrzi roky rokuce, pokial to zaviris za 2 dni od cistej instalacie, tak mozes reinstalovat aj po dvoch dnoch.

Opravdu máš OS na NB anebo v NB? Obnovení myslíš jako z Bodu obnovy? Anebo reinstalaci do továrního obnovení? Anebo obnovu z Bit.kopie či Klonu HDD?Jinak si můžeš obnovovat kdykoliv, máš-li dost volného času. Pokud myslíš dotaz vážně, věz, že obvykle tehdy, je-li k tomu důvod.

Když je důvod: vir, pomalý systém, po upgradu na novější, když přestane část/celý systém fungovat. Pokud tam máte jen ty programy, které máte mít, děláte si nějaký file management tak to není v podstatě potřeba.