» Poradna » Programy

Win7 32bit - zmizeli ikony na ploše

Mám takový problém s plochou. Prostě tam nejsou žádné ikony, nic. Když dám ale tento počítač a tam Plocha, tak mi tam ty položky naběhnou, ale na ploše opravdu nic není. Neví někdo jak to napravit ? Díky za odpovědi a za rady. Jura

Odpovědi na otázku

A Start a podobny tlacitka funguji? Existuje totiz jeden krasny figl, o kterym kdyz nevite, tak je to na format hdd
Jinak pravej klik na plochu, Prizpusobit a vlevo nahore Zmenit ikony plochy.

Toolsbox stahnout a vnem dat opravit

Kanon na vrabce

Kým začneš robiť komplikované veci vyskúšaj či nejaký vtipálek nezrušil zobrazenie ikon na ploche. Pravé tlačítko myši na ploche-Zobraziť-Zobraziť ikony na pracovnej ploche. (malo by to byť zaškrtnuté)

díky díky, vtip byl v tomto, :D asi nehoda při práci :D diky moc