» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win7- k vykonání příkazu není dostatečný prostor

Dobrý den,vždy když se snažím něco nainstalovat vyběhne na mě error "k vykonání příkazu není dostatečný prostor"Na HDD je místa víc než dost a několikrát jsem zkontroloval, že disk, procesory ani RAM nejsou vytížené. Tento error nenaběhne hned po restartu a instalace pak proběhne normálně.Nevíte někdo o tom, jak by se tohle dalo vyřešit?

Odpovědi na otázku

Zkontroluj zda je systém v pořádku cmd spustit jako spravce,tam napiš nebo zkopíruj sfc /scannow a entr. Nech to zkontrolovat co ti to napíše.

Taky zkontroluj jak je na tom hdd. Tímto CrystalDiskInfo .

Ok, obojí jsem teď provedl a:"Program ochrana prostředků systému Windows nenašel žádné narušení integrity"a to CrystalDiskInfo tvrdí, že stav HDD je "Dobrý"

Tak tam asi problém nebude tím,že máš Win.7 bych zkusil instalivat a udělat kontrolu tímto mě teda dost pomohl.To je něco jako defender jen o hodně lepší.https://www.instaluj.cz/microsoft-security-essent...

Udělat úplnou kontrolu a instalovat jako správce klik pravým myší na to a spustit jako správce.

Ačkoli Avast a Malwarebytes nic nenacházeli, tohle nějaký bordel našlo. Kouknu jestli to teď bude fungovat. Každopádně hned po instalaci tohodle na mě vyběhlo, že "Tato kopie WIndows není pravá"

Aha.Takže nějaký pochybný aktivátor WIN7 a ještě k tomu Avast.To buď rád jen za tohle.Na vyčištění WIN7 jsem používal Combofix,následně Malwarebytes a nakonec Superantispyware.Ale v první řadě vyhoď ten Avast.

I kdyby použil aktivátor,tak už ho žádný Antivirak detekovat nebude jedině kdyby ho měl uložený někde v PC tak ano a smaže ho. Nejspíše tam měl něco jiného a tím mu to házelo tu chybu.

Našlo to "aktivátor" a nejspíš odstranilo

Ne, aktivátor to nebyl. Po restartu už se to, že by kopie win nebyla pravá neobjevilo.

No, slui.exe tam pořád mám a vypadá, že je v pořádku.

aký filesys má ten disk? ja tipujem RAW a to je celý zádrhel

Taký oddiel by predsa ani nebol prístupný.

Jak mas nastaven IRPStackSize ?MP

Hmmm, tam IRPStackSize tam úplně chybělo...Tak jsem g´ho tam dal s hodnotou 20 a uvidíme...

Od toho tam je. Poreferuj.NORMALNE vyhovuje default hodnota. Takze popremyslej, v cem jsi nenormalni.MP