» Poradna » Programy

Win7 - spustím int. prohlížeč a v MS i Open officech zmizí z "Vložit jinak" vše mimo "neform. text"?

Windows 7 64, NB

Normální stav požadovaný: při normálním stavu (než otevřu jakýkoli internetový prohlížeč) mi při kopírování a následném použití "Vložit jinak" v officech jak MS tak Open najede klasický seznam jak to chci vložit "neformátovaný text, RTF, html stránka, unicode....atd".

Chyba: jakmile otevřu jakýkoli prohlížeč (chrome, IE, FF), tak v officech z uvedeného seznamu v nabídce "vložit jinak" zmizí vše mimo "neformátovaný text"?? Tím pádem třeba obyčejnou tabulku z webu nemůžu zkopírovat do wordu/writeru jako tabulku, ale jen jako čistý text (tedy poházený všude možně).

Co jsem zkusil:
1. reinstal office - nic
2. nahrát poslední aktualizace - nic (jelikož tam byl servis pack, tak bohužel bod obnovení měsíc zpět kdy to ještě fungovalo dát nemůžu, nemám :(

Podezření: od doby co to fungovalo se instalovali automaticky pouze aktualizace, jediné co mě napadá že by to mohlo způsobovat

setkal jste se s tím už někdo???

Odpovědi na otázku

Kdo sem zase pustil toho magora ?!

přesně to samé, a zrovna píšu bakalářku, chystám se reinstalovat celý win bo jsem z toho na prášky, nepřišel jsem na žádnou spojitost, asi aktualizace, ale kdo ví jaká..