» Poradna » Programy

WIN7 - nejde spustit hra METIN2

Zdravím,
máme win7 a nejde nám spustit hra Metin2. Program se nainstaluje a při kliknutí na ikonu nám win7 píšou, že: Systém windows nemá přístup k určenému zařízení a nemám patřičné oprávnění k položce. Zkouším to spouštět i jako správce a stejně to nejde..děkuji za radu

Odpovědi na otázku

a maš ji legální když ne tak co ti říka crack nemáš ho na DVD nebo na CD tak si stahni

samozřejmě mám legální soft

a jak ho mam spustit ten meti kdyz me nejde

A co jste nasel k tomuhle problemu na strankach vyrobce/provozovatele?
Je ta parada vubec urcena pro Win7?

Ahhhhh... Kdyz do hledaciho okenka Googlu zadate metin2 windows 7 , tak jako prvni odkaz se najde http://www.sevenforums.com/gaming/34846-metin2.html... , kde je reseni.
Staci pridat sam sobe prava na jeden konkretni adresar. (Duvodem je, ze autori metinu jsou lemplove.)

ahoj muzes mi poradit jak presne na to ja neumim anglicky a ty strance z odkazu nerozumim dik moc

porsím vás nejde my metin 2 píše my to tam sorry your system does not support 3D graphics please check your hardwere and system configeration then try again

prosím radu :(

ahoj mam novy notebook s win 7 a pri spusteni hry metin3 mi to pise neco s 3D graphics,jakoze nemam asi dost dobry, ale zkousel jsem i directy a tak,a porad prosim poradte, sem nebo nejlepe na email adio116@seznam.cz predem diky...odmenim se

cc hej skus si nainstalovat jinný driver tve grafiky a nebo ju vymen

mne pomohlo ked som klikol na ikonu metin2.exe pravym tlacitkom a vybral si nastavenia...tam mate potom hore ikonku "kompatibilita" a tam zaskrtnite hned prve policko "tento program kompatibilny so systemom"..ja som dal osobne win xp service pack 3..a potom to uz islo...:)