Win2k3 - User password nesmie byt zo slovnika

Zdravim vsetkych,viete prosim poradit, ako zabezpecit, aby si uzivatel nemohol pod Windows 2003 domenou nastavit take heslo, ktore obsahuje retazec znakov, ktory by sa nachadzal v nejakej (lubovolnej) databaze? Napriklad uzivatel "Janko Hrasko" aby nemohol pouzit heslo "Janko-Hrasko-01"? (Ktore inak splna vsetky poziadavky na komplexnost - male velke pismena, cislice, ine znaky ...)Diky vsetkym za tipy.Boris

Odpovědi na otázku

Jedine snad pripoustet k OS zodpovedne uzivatele, ale ani to neni uplna zaruka. Ostatnim, pokud nedovolis dat heslo jmena svych deti/psu/manzelu/milencu/atp... tak si heslo poznamenaji na listek prilepeny na monitor.Ma osobni zkusenost, v tomto roce (cervenec 2005), prilepeny listek s heslem administratora na spodku monitoru.