» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win2k a dxdiag

mi to vyhodí chybovou hlášku že došlo k provblému při přístupu k rozhraní directx a spadne to... a všechny hry se strašně sekajíPentium III 1.2 GHz1GB RAM40GB HDDWindows 2000 Professional SP4

Odpovědi na otázku

Windows 2000 není a nikdy nebyl na hry, ale na práci. Lituji, ale nezahraješ si ...

Co to je "všechny hry". Buď konkrétní.

Warcraft IIBaldur's Gate CollectionLord of ShadowsWizardryGTA IIIGTA Vice city

Tak Warcrafta spouštěj přes Dosbox, to samé platí pro Wizardy. GTA by ti měly fungovat, ovšem je otázka, jakou máš grafiku.

tak gradika je NVidia 6500 GT (256 VRAM), chyba je jak říkám spíš v rom DirectX (8.1)

Warcraft IIBaldur's Gate CollectionLord of ShadowsWizardryGTA IIIGTA Vice city

preinstaluj si directx

Ty jsi se zbláznil, hezky ten PC vypni a rychle si pořiď něco normálního a na W2000 zapomeň to je OS na video střižnu / grafiku počátku tisíciletí ne na to co popisuješ viz první příspěvek.

kdyby mi nevyhoval, asi bych ho nepoužíval... ten ntb je na programování v pascalu a assembleru, takže na to nic novějšího fakt nic nepotřebuju... upřesním to - takhle jsem na tom dělal když vyhodil hlášku viz výše a potom přestal jít dxdiag... Potom přestaly korektně fungovat hry a photoshop... hádám že se pomrvil directx tak se ptám...