» Poradna » Programy

Win2000 a radio karta

jedna se o ISA kartu RADIO TRACK (AimsLab), tak pet let starou. Vzdy a vsudefungovala OK. Tato karta nema zadne ovladace. Vzdy fungovala po instalaciWin. Obsluzny program komunikuje s kartou prez vyhrazene adresy. Nevysi anina zadnem IRQ. Ve Win2000 jsem idelal HW detekci, tak zacala sumet, alenedalo se na ni pristoupit. Ale po dalsim restartu zase mlci !Poradtediky

Odpovědi na otázku

Zkousel si program radiator ?www.flesko.czMne tam fungovala, ale nedostal sem ji na 4 repro.

Tak jsem to vyzkousel a funguje to v pohode. Program je dobre udelany. Diky za tip.

Mám obdobný problém s kartou MediaForte SF16 FMP2, údajně SW shodná s SF16 FMI. Na stránkách výrobce je od května informace, že ovladač pro W2K prostě není. S ovladačem pro WinNT 4.0 nejede, hlásí se chyba. Má někdo řešení?

Já mám MediaForte SF16-FMR2 a ta mi ve W2k funguje (RadioAktiv 1.64a), ale po instalaci nechodí hibernace. Zato mi nechodila s Radiatorem.