» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win10

Když si dneska stáhnu a nainstaluju testovací verzi Win10 a průběžně budu aktualizovat. Co se pak stane až vyjde finální? Přestane to uplně fungovat nebo mi to zustane jako beta verze v podobě poslední testovací verze a budu to moct dál používat?

Odpovědi na otázku

Ni. ☺

Poslední verze myslím že platí do října.

škoda, že nemám starú, lebo sa píše, že staršie buildy už nejdú. Ale to sa oficialne hovorí aj o W8 CP, ale ide stále bez obmedzenia. Ale inak: krištaľová guľa sa mi rozbila

Nechápu k čemu nadále používat nehotový system?To snad může pouze maniak.