» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win10 zrcadlení obrazu na TV přes LAN

Mám za úkol zprovoznit %subj% TV umí zrcadlení, NTB televizi uvidí, připojí se za relativně dlouhou dobu - cca 5s a po cca 2s se odpojí NTB je cca 4 roky starý Dell se všemi aktualizacemi. Při zkoušce s 2 jinými novými NTB proběhne spojení prakticky okamžitě a spojení drží (vše funguje jak má) takže TV je ze hry. Pokud jsem to pochopil je nutné BT, které funguje jak má (= funguje soundbar a hromada dalších zařízení) a win hlásí, ža ovladač je aktuální. Je to IMHO vlastně Miracast, našel jsem toto https://www.drivereasy.com/knowledge/miracast-window... nerad bych ale pohřbil novou instalaci. Nápady?

Odpovědi na otázku

Ne s, BT to nema nic spolecneho, Miracast/WiDi funguje pomoci ad-hoc wifi spojeni. Casto byva problem nekompatibilni wifi modul v notebooku. Jaky mas osazeny?