» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win10: vyskakuje mi čiene okno s bielim textom. Hry kvôli tomu padajú na plochu.

Toto je napísané v tom okienku:FINDSTR: Cannot open c:\ProgramData\acer\updater2\updater2.xmlThe system cannot find the path specified.Cannot access file C:\Program Files\DriverSetupUtility\FUB\+FINDSTR: Cannot open c:\ProgramData\packard bell\updater2\updater2.xmlThe system cannot find the path specified.Cannot access file C:\Program Files\DriverSetupUtility\FUB\+FINDSTR: Cannot open c:\ProgramData\gateway\updater2\updater2.xmlThe system cannot find the path specified.Cannot access file C:\Program Files\DriverSetupUtility\FUB\+FINDSTR: Cannot open c:\ProgramData\founder\updater2\updater2.xmlThe system cannot find the path specified.Cannot access file C:\Program Files\DriverSetupUtility\FUB\+Už som skúšal tieto rady: https://www.easeus.com/computer-instruction/cmd-... Vetšinov je to okno len na sekundu ale teraz ho otvorilo a zostalo otvorené takže sa mi ho podarilo aj odfotit.

Odpovědi na otázku

Typická chyba hádam notebook acerV ovladacích panelech odstraň DriverSetupUtility nejspíše si instaloval nějaké ovladače od výrobce a ten k nim tento super prográmek přihazuje