» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win10 Pošta - nejde opravit účet

Zdravím, potřeboval bych poradit. Na Win 10 v poslední veřejné distribuci nemohu opravit problém s aplikací "Pošta". Zhruba měsíc nejde synchronizace účtu Google. Při pokusech o opravu se vždy vrací hlášení o zastaralých informacích a chyba "0x80072f0d" vztahující se k údajnému problému s certifikátem "imap.google.com:993:1". Nepomáhá ani odstranění a znovu přidání účtu. Nepomohlo ani odinstalování aplikace a její následná nová instalace. Jiný účet k Microsoftu mi funguje normálně. Neví někdo jak poradit? Na jiném PC mi to jde vše normálně jen na noťasu ne.

Odpovědi na otázku

Tady to řeší, sice primárně na Windows Phone, ale cesta i pro vás by tam mohla být, zkuste mrknout:https://answers.microsoft.com/en-us/mobiledevices/forum...

Vyřešeno - odinstaloval jsem Avast.