» Poradna » Web a internet

WIN10 lišta při sledování videí na internetu

Zdravím, potřeboval bych vědět, zda se nějak jda vypnout lišta když sledují na internetovém prohlížeči Google Chrome videa na youtube či i jiných video portálu v celém rozlišení. Viz. foto: https://ctrlv.cz/LFdc

Odpovědi na otázku

vlastnosti - skrývať lištu. (Systémové natavenie Windows).

To je problém v plugine. Bohužiaľ. Skús to prehrať na Firefoxe a problém nebude.

Opět jeden z těch, kteří jsou líní si přečíst návod na použití.

Vím,že kdy si mi to nedělalo problém a nyní prostě ten problém přišel a určitě nějak se jda vyřešit

Hele co takhle radši poradit a nedělat ze sebe kokota :)

A co takhle třeba zkusit aktualizovat verzi Chrome..???Nahoře vpravo v liště Chrome klikni na tu trojtečku, zajeď myší dolu na "nápovědu" a potom klikni na "O aplikaci Google Chrome", v tom okamžiku proběhne v novém okně kontrola aktualizace verze Chrome, případně aktualizace na nejnovější verzi..

Verze je aktuální plus to pouze děla jen google chrome,takže někde musí být nějaký zakopanej pes

jen střílím slepýma, že by nemoc desítek a ...Ve Vistě a chrome s poslední aktualisací i chrome, někdy z června letos, mi to nedělá.( vyzývá mě to v ntb k akci, ale mohl bych skončit, FF jsem vyrušil už dávno. Teraz som v mobile)

Matně si vzpomínám, že to samé jsem měl na samém počátku, kdy jsem si nedávno sestavil nový PC i s monitorem. Čili čestvě po naistalování systému a testovacího spouštění nějakého videa na YouTube. Teď už si ale nevzpomínám, jak se stalo, že mi to zobrazovalo tak, jak to má být.. Řekl bych, že to mohlo být i vlastním nastavením monitoru.. nebo nainstalováním ovladače monitoru.. Fakt už nevím.. ..

Udělal jsem synchronizaci dat v prohlížeči a je to vše zatím vyřešeno.

Mě to funguje normálně, ale někdy se nějak stane, že přestane mizet, jak na firefoxu, tak ve všem co je na fullscreen, restart PC pomůže

Abych to teda celkově shrnul. Všechny internetové prohlížeče mimo Google Chromě to tam není ta lišta. Verze Google Chrome je nyní aktuální a ta lišta se tam stále ukazuje i když jdu na youtube.com,stream.cz a další video portály tak to tam je ta lišta. 100% problém je někde v prohlížeči Google Chrome a já nevím kde.

Tak už jsem to vyřešil snad ne dočasně. Jde o to, že jsem udělal celkovou synchronizaci dat Google Chrome a zatím to pomohlo a ta lišta tam není. Jinak opravdu byl to problém v prohlížeči.

Aha.. njn.. Tak hlavně, že jsi konečně happy..

Stačí restartovat proces Průkumník Windows.

Zapněte Správce úloh (Ctrl+Shift+Tab) a zde naleznete ikonu Průzkumník Windows a kliknete na tlačítko Restartovat. Problem solved :))

Funguje to! Děkuji

Diky,ok..