» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win10 chyba 0xc000000f

Dobrý večer,po upgaru na win10 jsem chtěla udělat čistou instalaci win10 přes nachystanou flashku. Když jsem se dostala ke správě disků během instalace, zjistila jsem že je ve formatu MSR místo GPT tudíž tam nemůžu nainstalovat win10. Žádný disk nešel odstranit pouze zformatovat a to mi moc nepomohlo. Při proklikaní zpět a snaze to nějak rozhýbat se objevila tato chyba (0xc000000f)-obrázek z internetuhttps://forums.lenovo.com/t5/image/serverpage/image... Zkoušela jsem něco přes BIOS ale potřebuji trochu navést. Jinak notebook HP Envy. Přes tlačítko opravit počítač jsem zkusila už všechny možnosti :/Děkuji

Odpovědi na otázku

Zde je ukázka, jak to napravit https://www.youtube.com/watch Do příkazového řádku se lze dostat nabootováním té tvojí flešky a hned v prvním obrazu:a) shift +F10 b) nebo zvolit opravit tento počítač a proklikat se do volby zobrazení příkaz. řádku

Moc děkuji, na youtube jsem hledala,ale přesně toto nenašla jen pro win7 :)Hned to jdu zkusit

Nabootuj flešku s instalací. Spusť Přík. řádek (shift+F10)diskpartlist diskselect disk <číslo>cleanconvert gptA můžeš vesele instalovat. Jako cíl instalace vyber celé nepřidělené místo. Zbytek už si instalátor ošetří sám.

Tak všem moc děkuji, už to fičí.

Potěšení je i na naší straně.. ..

Dobry den. Poprosim o radu, pomoc. Mam Ntb Asus. Najednou nejede,modry obraz a pouze psany text. OBNOVENI..VAS POCITAC NEBO ZARIZENI JE TREBA OPRAVIT.POZADOVANE ZARIZENI NELZE PRIPOJIT NEBO NENI DOSTUPNE. KOD CHYBY O OOOOOO f. Bude nutne pouzit nastroje pro obnoveni na instalacnim medium......atd. obrazovka je cela modra s psanym texted,ale nemam tu moznost, jak opravit...poradi mi nekdo, dekuju