» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win10-Černá Obrazovka s kurzorem.

Zdravím, m problém s NTB. Dnes jsem ho chtěl zapnout jako vždy, ale neobvykle dlouho se bootoval. Potom mi načetla plocha s lištou ale nic nešlo. (Spravce úloh apod.) Zkusil jsem restart a od té doby trvá vždy boot cca. 3min a poté se načte jen černá obrazovka s kurzorem, a nejde CTRL+ALT+DELETE a nic takového. Zkusil jsem i tovární nastavení, a to mi hlásí "Při obnovování počítače do továrního nastavení došlo k problému". Nemám k dispozici druhý pc, a proto doufám že se tu najde někdo s dobrou duší a pomůže.

Odpovědi na otázku

Pokud se jedná o upgrade, je logické že tov. obnova selže.Zkus opravit spouštění nebo návrat k poslední funkční konfiguracihttp://www.servispckupka.cz/jak_opravit_windows_10_ot... Budeš k tomu potřebovat instalační DVD/flešku.