» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win10 borderless

Zdravím.. mam win10 64bit (build 17134.112).Při zapnutí jakékoliv hry v okně nebo borderless tak mi lišta winu překrývá hru.. i když dám skrýt tak se lišta neskryje je prostě pernamentně navrchu.. ale neni tomu tak stále hraju třeba hodinu dvě a nic a pak zničeho nic opět je navrchu.. (pomůže jen restart)Díky za rady

Odpovědi na otázku

Win10 je bordeles.

Jeden ze skvelych Windows bugu. Muzes resit pouzitim exclusive fullscreen misto borderless. Nebo externim nastrojem:https://www.thewindowsclub.com/hide-taskbar-windows-7-ho... Nebo restartem explorer.exe z task manageru.Nekomu pomaha pripnout dany program/hru na tu listu.Nekomu pohama nastavit program/hru pres task manager na "vzdy navrchu", nebo jak se ta funkce cesky jmenuje.

Vím že se mi to už občas taky stalo. A netýká se to jen her. Stejnou věc mi dělaly i videa na youtube. Zapnul jsem to na fullscreen a video překryla windows lišta. Řešil to jen restart. Ale už jsem se s tím problémem tak půl roku (možná i rok) nesetkal.