» Poradna » Notebooky

Win10 a nastavení věku uživatele resp. zrušení

Zdarec dostal jsem firemní notas, ale zřejmě když někdo prováděl instalaci tak někde zadal nějaký věk uživatele, který je méně než 18 a nejde mě skoro nic nainstalovat (ani blby skype, chce to ověření od rodičů nebo tak něco), nevíte jak se to dá zrušit, mám své přihlášení jako administrátor, ale nikde jsem nic v nastavanení win nenašel. Nebo mám dát obnovit tovární data a vše se vyřeší? Neřešil někdo podobný problém? Děkuji.

Odpovědi na otázku

tak jsem zkusil obnovit tovární data a problém stále přetrvává, je nutné udělat tedy reinstalaci woken?

Ano, prostě to přemázněte

Před tím bych si ale přečetl veškeré firemní interní předpisy o používání počítačů, tohler taky může být považováno za hrubé porušení pracovní kázně se všemi důsledky s tím spojenými.

diky za upozorneni ale tohle mam v pohode, ze si to mam vyresit sam :)

Odstraň učet včetně souborů i heslo do kterého to nabíhá ale předtím vytvoř nový účet pod jiným jménem a jako administátor.