» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win10 - Omezený režim na YT

Zdravím, nedávo sem upgradoval na win10 a nelze mi spustit videa na YT se "škodlivím" obsahem... Na microsoftu sem si už vypnul režim rodina změnil sem si věk atd.Nic nepomáhá. Když to vypínám u videa tak to zůstane vypnuté. Když to vypínám na hlavní stránce Yt tak se to vypne, ale stále je zapnutý. Co s tím prosím?

Odpovědi na otázku

Zkus přejít na dokončený OS. Například windows 8.1

To zas takhle to nepotřebuji. Win10 je dokončený. Ale tohle je nějaký přes tu rodinu asi.

aký prehliadač to robí? Všetky?

"Win10 je dokončený" asi tak, ze za tyzden potreboval opravit hadan sto suborov (nepocital som).Cumulative Update for Windows 10: August 5, 2015https://support.microsoft.com/cs-cz/kb/3081424

Další ubožák s podřadným systémem!Trochu rozumu před instalací by neuškodilo!

Tak ty si jinná liga ani win10 nemáš a už na ně nadáváš, ono se to s tím YT dá přežít ale je to nepříjemné. A stává se mi to ve všech prohlížečích i v edge

Normalne to funguje.