Win XP

Ahoj všichni,potřebuju znovu naistalovat aktivované Windows XP. Je to možné na stejný hardware jen znova naformátovaný HDD.Dík za radu        T.

Odpovědi na otázku

Nejak nevidim duvod, proc by to nemelo jit.

Pokud jsi přeformátoval harddisk, bude pravděpodobně nutná opětovná aktivace. Což by přece neměl být problém

1. udělat systemovou disketu2. prekopirovat ze stareho systemu soubor (W98,ME) soubor c:\windows\smartdrv.exe na a:\3. nastartovat ze systemovky4. vymazat stare Win (zformatovat disk)5. spustit z a:\smartdrv.exe6. pustit CD\i386\winnt.exe Zkus tohle.A jestli máš XPčka neoriginal tak mi napiš poradím ti jak na to.čau BURI