» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win xp

Cau lidi neznate nejaky dobry keylogger? Muze byt i placeny ale at nestahuje softwary a je na win xp diky

Odpovědi na otázku

nas*at a rozmazat

Nejsem zadny hacker ale kamosovi se uvolnuje usb port a nekdy to reaguje a nekdy ne tak chceme skusit jestli je neco i s klavesnici nebo jestli usb port je rozbity nebo proste jenom uvolneny.

není jednodušší prostě zkusit jinou klávesnici ?

asi tak... na co keylogger pro testování USB portu proboha?

Na to ti keyloger bude k ničemu. Když se uvolní USB port, ve kterém je klávesnice, tak ta klávesnice žádný znak nepošle, jen se prostě odpojí. Zkus raděj jinou klávesnici - může být problém v nalomeném kabelu například. Ale může být i problém v konektoru v počítači, pokud je zapájený na DPS, může být vylomený z desky...pokud je to konektor na přední stěně stolního počítače, může být problém prostě v tom samotném konektoru, v konektoru na desce...atd. ale dost pochybuju, že by ti keylogger něco "sdělil".

family keylogger je v pohodě

xp používají zabržděnci a pobůchanci.Co se týče keylogeru, nej je si ho vytvořit na míru. Např. v autoitu. Zvládne to i zabržděnec a pobůchanec a funguje i na xp.

Ja mam win 7 ale kamos ma stary pc win xp.

Co prosím?

iných urážaš, lebo Ťa manželka/matka mláti, tak si na úkor iných zvyšuješ ego?

"antivirus pouzivaju len zabrzdenci a pobuchanci. xp pouzivaju zabrzdenci a pobuchanci" co nam este povies? ty sa naozaj nevies normalne spravat? asi ta ti pobuchanci robili vsak?

Dám to sem http://pc.zoznam.sk/novinka/v-cine-bude-windo... třeba si to Pavelka přečte.

Co máte pořád s tím Pavelkou(Pavelkem) tady ??

To je takový náš maskot, milující XP a toužící po W7 a nesnášející W8http://www.zive.cz/clanky/zpravy-zive-milos-... sedmý příspěvek

Nic nového:http://pctuning.tyden.cz/component/content/article... Třeba by si Pavelka mohl ty čínské záplaty svépomocí lokalizovat.

Tady máš 100% spolehlivý placený keylogger, který je zcela nezávislý na OS:http://www.pest.cz/odposlech-klavesnice-hw-k...