» Poradna » Programy

WIN XP PROF

zdravim*mam leg.win xp prof*je v angličtině a chtěl bych česky*musim koupit nový nebo stačí si půjčit od někoho českou verzi na cd ,přeinstalovat a při registraci tam napsat klíč z toho původního anglického*díky*

Odpovědi na otázku

Pokud se ptate na to, zda to takhle bude fungovat, pak je odpoved jasna - ano.
Pokud se ptate na to, zda provozovani takto "vzniklych" WinXP pro CZ bude "legalni", pak je odpoved jina - pokud je mi znamo, nebude.

staci si stiahnut SLOVAK MUI PACK tym si prehodis jazyk na aky chces./bez reinstalacie win/
tieto MUI packy sa daju pouzit iba na anglickom windowse

sry so slovak mui packom si nahodis samozrejme iba slovencinu
ale packy existuju vo vsetkych vecsinovych znamych jazykoch

staci buchnut do googla WINDOWS XP LANGUAGE PACK TORRENT

bud preinstaluj,jak pises,bude to fungovat
nebo si jen nahod cestinu,tady ji mas:
rapidshare.com ...