» Poradna » Programy

Win Xp pro

prosim pomozte mi niekto pri starte pocitaca sa mi zapne fachci par minut a potom sa mi akoby vypne hdd kontrolky ram a power ale svietia a vypne mi aj monitor takze vobec neviem co sa deje s compom ako homam dat dokopy alebo ako opravit system ked ho chcem opravit je problem v biose? ako postupovat pri instalacii winu? myslim presne ti carovne formulky od kedy mi nacita boot cd Windowsu dakujem

Odpovědi na otázku

podle tveho polozeneho dotazu bych se do toho vubec nepoustel a vyhledal nejakeho zkusensejsiho kamarada ...

Viděl bych to podobně.

Preco myslis uz som system instaloval ale stale zabudnem presny postup ale ak myslis tak ok ozvem sa Ti potom co si ho nainstalujem ak nechces pomoct

Já tedy nevím, asi si musíš pořídit windows s českou verzí "inSalátoru",vždyďťďŤ je to tam všechno tak krásně popsané,asi jako nechápu lidi, co nedokáží napsat esemesku, prostě zmáčknu "menu"a pak hledám to nejrelevantnější, nebo nejpodobnější k tomu,co chci dělat :)Např.: Opravdu chcete nainstalovat, naformátovat, ano, ne, děkuji, žádné reklamynastavit čas, ano pokračujeme...Je to snadné, stačí si přečíst vše, co je na obrazovce (kromě licence a reklamních výstupů =)

prehodíš si bootovanie na cdrom,vložíš inštalačné cd do mechaniky a tie čarovné formulky ti inštalačný program bude vypisovať sám.Stačí sa len pozerať,najlepšie na monitor,ktorý musí byť samozrejme zapnutý.Ak niečo nefunguje,to znamená,že je to vadné alebo nesprávne pripojené,keď sa v tom dobre nevyznáš,v tom prípade doporučujem radšej zájsť  napr.do servisu,nech to prezrie a prípadne zapojí radšej osoba,ktorá má na to potrebné vedomosti,nebude to síce zadarmo, ale predídeš tým možnému vážnemu poškodeniu komponentov neodbornou manipuláciou,úrazu elektrickým prúdom nevynímajúc.

Ty s tym prudom mas asi nejake nepekne skusenosti a asi sa hras pri vypnutom monitore debilko