» Poradna » Programy

Win XP home OEM instalacka

zdravim,

kupil som si eee901 s OEM xp home. ked chcem preinstalovat win, ako/odkial mam zohnat install CD??? s notaskom som nic nedostal:(

Odpovědi na otázku

Součástí originálního balení je Asus Eee který se prodává s Windows XP je recovery medium. obraťte se tedy na prodejce

vdaka, skusim

napis mi na mail,muzu ti poslat link na WIN XP HOME CZ SP1

starsi nemas?

Obavam se, ze ty nove PC maji novou ciselnou radu instal. cisel, a jeho cislo tam asi nepujde ani zadat...

to je original,co jsem v r2002 koupil, pomoci nlite si muze sp3 integrovat
no a za pokus s cislem nic neda

to cislo muze zkusit zadat primo,kdyz spusti instalacku na disku,bootovat nemusi,a kdyz bude cislo sedet
muze integrovat sp3 a vysmahnout na cd

No nevim jak u EEE ale standardně ASUS má na NTB skrytou recovery partion kde je systém pro obnovení tuším že se tam dá dostat přes F9 a obnovit systém do původního stavu, žádné CD/DVD Asus nedává a dokonce tuším že při zrušení partition je třeba žádat autorizovaný servis o instalaci.

na zaciatku bootovania ti vypise co mas stlacit aby zacal bootovat z recovery partition

tak tak... recovery partition, tam je XP i se základními ovladači pro no'tas...