» Poradna » Programy

Win xp firewall

ahoj mam problem win xp, a to ze me nejde se dostat do nastaveni firewallu, vzdy me to napíše: Nastavení brany firewallu systemu Windows nejde zobrazit, jelikoz neni spustena prislusna služba. Chcete spustit sluzba brana Firewall / sdileni pripojeni k internetu (ICS)? tak dám ano a zobrazi se: spusteni sluzby se nezdarilo..

tak newím co stim, potrebuji sive firewallu povolit nejky aplikace

díik

Odpovědi na otázku

Nevím, zda dát se na modlení, by v tomto politováníhodném případu, vůbec pomohlo.

opravdu díik!

Podivejte se do Sluzeb a zkuste ICS pustit tam. Pokud nekdo neodborne vypnul nekterou z nutnych sluzeb, nemusi se to zdarit...

ha no a kde ty sluzby najdu?

Pravé tl. na tento počítač a "spravovat". Jsou tam vlevo dole.

aha jo uz sem to nale kdyz dam spustit tak : Chyba 1075 - sluzba zavislosti neexistuje nebo je urcena k odstraneni...... achjo tak ja uz nevím .......

Co tady kňouráš jako malý děcko ! Zvojtil jsi to ty !

Místo kňourání koukej důkladně odvšivit PC a pak vezmi instalační CD/DVD a proveď opravnou instalaci, to by mělo pomoci, ovšem pokud není systém tzv. "na padrť".

Pak už jen formát disku C a novou instalaci.

Nebo po odvšivení zkusit obnovení systémového bodu i třeba měsíc starého, vyzkoušet. Podmínkou je že, ty body musí existovat a musí být spuštěná příslušná služba, což je po instalaci jako default.

A samozřejmě zálohu registrů apod., tak to asi nevíš co to je. pak se není čemu divit.

Dodám, vrtej se tam kde to znáš, jinak jsi na cestě do pekel !

Takže - jaký máte přesně systém ?
provlém může mít několik příčin:

1. již v systému máte instalován jiný než Windowsí firewall - pak logicky ten nejde spustit, takže zpět hned k první větě - jaká je konfigurace OS a co vše máte instalováno?

2. v systému se vám usídlila nějaká havěť která firewall a služby s tím spojené blokuje - takže kontrola nějakým pořádný antiparazitem

3. chyba OS - zde buď bod obnovy, opravná instalace a nebo format c: a čistá instalace

Good luck

jo no zone alarm firewall sem mel to muze byt tim..ale ten odinstaloval...jinac nevím v systemu sem nevrtal, asi spatny naistalovani xp