Win XP automatizacia vypinania procesov

potrebujem tip na program alebo sposob ako vypnut niektore procesy vo Win XPide o to ze ked idem hrat hry rucne povypinam niektore procesy cez taskbar aby sa mi uvolnila pamat, da sa to nejak praktickejsie ? vopred vdaka za napady

Odpovědi na otázku

Napis si davkovy soubor a pouzij prikaz TaskKill s parametry pro procesy

HotkeyP - freeware - napr. pomocou hromadneho prikazu klavesovou skratkou, potom je mozne rovnako vsetko zapnut.http://sweb.cz/petr.lastovicka/ostatni.html