» Poradna » Programy

Win Vista - misto plochy jen cerno a nejde nastavit pozadi

Zdravim ,
na jednom pocitaci v praci (restaurace) najednou zmizelo pozadi na plose a nejde nahodit zpatky. misto obrazku na pozadi je jenom cerno a v nastaveni vzhledu chybi moznost nastaveni pozadi. jakoby se vyparila ...

Ikony na plose jsou normalne .. vsechno mozne spustit jde , jen to pozadi proste ne ... sef tam chce mit svoje oblibeny lesy na pozadi a ja nevim jak to spravit . poradte prosim , diky

Odpovědi na otázku

Zavolej si na podporu. Tam jsou chytří jako rádia. Nejspíše ti poradí přeinstalovat systém

U Visty třeba nejde přímo u obrázku kliknout pravým a dát fci použít na plochu (či něco na ten způsob)?

vrat se na bod obnoveni ze zalohy nez se to stalo.

s timhle se obrat na www.mojevista.cz