» Poradna » Počítačové sítě

Win ser. 2003- samovolné ukočování služeb sítě

Dobry den nevim si rady pouzivam server se systémem win 2003 server . Server je v domene a slouzi vicemene jen jako souborový server .Tedy nasdilene adresáre. A namapované disky na ostatních x PC . Vse fungovalo bez problému nekolik mesícu . Ted uz asi 14 dní se mi samovolne nekolikrat denne (asi 3 krat ) samovolne ukonci sluzby server, prohledávání pocítacu a systém souborů DFS. A namapované disky se samozrejme odpojí coz je velky proble protoze jsou z nich spusteny napr. dosovské úlohy. atd.Mam nastaveny restarty sluzeb po vypadku ale to problem neresi . Mel jsem podezreni na nejaky vir ale t antivir nikdy nenasel skenovano mcaffe(ten je na PC i nainstalovan), avast, nod superantispyware a dr web curelt .Nikdy ani naznak nejakeho viru . Cim by to mohlo byt a jak to zjistit co sluzby ukoncuje lze to nekde v uchovanem logu vycist ? Dekuji za kazdou radu je to docela neprijemne

Odpovědi na otázku

Podivej se do protokolu udalosti, tam mas logy a pokud to spadne kvuli nejake chybe mela by tam byt vedena...

(pravym mysitkem na tento pocitac-spravovat-prohlizec udalosti....)

tak a co ted s tim opravdu se mi to zacalo stavat cca 12 dni zpet ten prohlizec mi predtim nesel pod uctem admina zobratit psalo to ze nemam pristup ted pod jinym uctem se tam jiz dostanu . Ale nejsem schopny z toho logu nic identifikovat .
http://valice00.rajce.idnes.cz/Nova_slozka/...