» Poradna » Programy

Win Me a služby

Mám tu na konfiguraci Win Me a totálně nevím, kde mám najít seznam služeb pro zakázání/povolení. V XP to jde přes msconfig nebo přes správce Spravovat.....jde to nějak i v Me?Nemůžu to za boha najít, moc se omlouvám za tak debilní dotaz, hledám jako blb a nemůžu to najít. Díky

Odpovědi na otázku

A zkousel jsi Start->Spustit->Services.msc?Nevim jestli to funguje pod WinME, ale pod WinXP jo

pod ME ne....bohužel,to už jsem předtím taky zkoušel

Pokud se nepletu, tak Windows ME služby nemají. Vycházejí totiž z Windows 98 (a potažmo 95), kde také nebyly. Služby jsou dostupné v systémech, vycházející z větve NT - tj. Windows 2000 a Windows XP.

ME služby nemají budeš se muset spokojit jen s msconfig.

Ještě sem zapoměl, můžeš na to použít nějaký program je jich spousta třeba Xecutor ,další už si nepamatuju protože už je to dlouho co jsem je používal.

díky moc, potřebuju totiž třeba vyhodit Plánovače úloh atd no....aby vůbec nestartoval

Co se týče Plánovače úloh, tak ho najdeš v Ovládacích panelech  ,jinak msconfig. Plánovač se skrývá pod Naplánované úlohy.