Win 8 x86 a ARM - wtf?

Dobrý den,
jaká máte názor na Win8? konkrétně podpora ARM procesorů...
Když budu mít win8 na PC a na tabletu, tak mi ale stejnak vše nepůjde všude ne?
Přeci to nebude binárně kompatibilní.... nebo se pletu?

To pak budou aplikace určené pro Win8 x86 a win8 ARM...

Nebo to půjde?

Odpovědi na otázku

Půjdou ti jenom aplikace pro ARM.

bude to rovnaké ako volakedy win NT3.51/NT4.0 pre intel/amd/cyrix a alpha,kompatibilná časť systému sa nainštaluje a spojazdní podla podporovaného a prítomného procesoru a to isté bude platiť pre aplikácie,jedny budú pre intel/amd a jedny budú pre arm,resp.tam bude skôr lepší príklad mac os a procesory ppc a intel,tam takisto sú niektoré len pre staré ppc,niektoré len pre intel a niektoré universal binary..niečo podobné bude aj win8....