Win 8 - max 50% dobití baterie ze sítě

Ahoj, koupil jsem si sony vaio s win 8, tak jsem si různě hrál, protože to pro mě bylo zcela nové prostředí (skok rovnou z vist) nastavil jsem dobití baterie na 50%, už 14 dní marně hledám, kde to vrátit zpět, aby se to klasicky dobilo ze sítě do 100%. Uvítám podrobnou cestu (pro mě jakožto laika), děkuji.

Odpovědi na otázku

Tam kde "laik" nastavoval 50% (nechápu proč, nabíjení baterii neničí), si opět nastaví plnou kapacitu.