» Poradna » Programy

Win 7(HP) x64 -> špatně nabíhající systém

Dobrý den, po spuštění pc a přihlášení (po nápisu vítejte) mi naběhne spodní lišta a plocha s aktuální tapetou, ale nenaběhnou ikony s počítačem v teto fázi nejde pracovat po přístupu do Tento počítač ze startu->Počítač nevidím nic žádný disk ani adresář proste bílý prostor.. Jako by to nedokázalo rozeznat data na harddisku. Jinak pc nehlásí žádné problémy. Po opakovaných restartech systém naběhne v pořádku. Můj operační systém je windows 7 home premium. Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

Zaručeně ta data na drive rozezná - jinak by nenajelo vůbec nic. Protože to ovšem po opakovaných restartech najede komplet - jak říkáš, usuzuji na teplo. Jinými slovy na studeňák, který po dostačném "ohřání se" prostě sepne.

S největší pravděpodobností bych usuzoval na "studeňák" v memory. Vypnout, otevřít, vyjmout, očistit konektory memory gumou na gumování, vyfoukat samice-konektory na MB, vsadit, zavřít, spustit.

Ok díky za radu, zítra to vyčistím a pogumuju :) a dám vědět :)

Rád si počkám na "rozhřešení". Jinak může to být desítky jiných možností a řešení může být obtížné

Takže po gumování a vyčištění mi notebook startuje bez problému. Díky za rady :)

Mám radost. Řekl bych, že dokonce větší, než když censora, který vyhodil "výpověď "aaakecala", nazvu blbem.