» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win 7

Ahojda. Nevíte prosím kde sehnat nejlevněji win 7? Potřebuji to na čistou instalaci do nového počítače. Na Google mi vyskočí spousta shopů co prodávají licence ale potřeboval bych něco důvěryhodného. Díky. PS. 7čku chci pro to že na tom chci hrát starší hry.

Odpovědi na otázku

Nic důvěryhodného už nenajdeš.

Provokující dement.. Alias lama, která neví, že si Win 7 může stáhnout z oficiálních zdrojů.. Ovšem aktivace a aktualizace systému(Windows Update) bude hlavolam č. 2

Já to pochopil tak, že chce koupit licenci, ne stáhnout instalačku. Takže problémy v opačném pořadí. Mimochodem, ty starší hry by na desítkách nejspíš šly lépe.

Ale no tak, když tam chce ty Win 7, tak ať si raději stáhne originální instalačku a systém bude aktivovat pomocí DAZ Loader.. Rozhodně lepší řešení, než kupovat druhotnou licenci, o které nevíš, zdali ji někdo ještě stále nepoužívá.. A jestliže prodejce tvrdošíjně kupujícímu namlouvá, že ten klíč se OPRAVDU NEPOUŽÍVÁ, pak jsou to jen kecy v kleci.. Já bych tomu nevěřil.. Aktivovat Win 7 zvládne každej Jouda.. a nemusí kupovat debilní druhotnou licenci.. U Win 8 to lze provést jen stupidním KMS.. to samé v bledě modrém u Win 10.. Nebo u Win 10 úspěšně aktivovat kradenými Win 7 Genue ticket.. Ale kdo by o ty zkurvený Win 10 vůbec stál..??? Jj.. Jen naprostý IDIOT.. A majitelé licenci Win 10 jsou NAPROSTO VŠICHNI IDIOTI.. BEZ VÝJIMKY.. Kreténi všech kreténůůůůů.. A Češi obzvláště.. Stupidní národ, dutý hlavy bez vlastních názorů..

Mě Windows 10 nevadí pokud nejsi líný a pohraješ s nastavením vypnutím "špehovacích" hovadin tak je to v pohodě

"pokud nejsi líný a pohraješ s nastavením vypnutím "špehovacích" hovadin tak je to v pohodě"Ano mozno na tyzden, potom Ti to velky MS vsetko zmeni.

Tak ale tzo nerozumies principu "filozofii"Musis mat 2 systema a ak mozno 2 disky1. MS Win na pracu - vzdy od internetu odpojeny2: Tiez MS alebo Linux na internet a komunikaciu

Sdílím názor s Edysákem. Rozhodně bych podpořil stažení licence Win7. Desítka je akorát rozežranější, hůře optimalizovaná, komunitstická a absolutně nedotažená (NASTAVENÍ ala ovládací panely je tam proč, když stále setrvávají daleko pokročilejší ovládací panely?, na co Win update, když tam je nějaký "nenastavitelný manažer aktualizací", proč tam cpou to metro vedle standardního rozložení Windows, které známe z předchozích Win?!, tak sakra! Na jednu stranu tam mam supermoderní aplikaci a na druhé straně mám šedé okno z W95?!!! WTF?! Zlatý XPéčka...)

To IngrimmmTy kluku jeden, začínáš se mi líbit.. A jestli jsem byl na tebe někdá zlej, tak se dodatečně omlouvám..

Edysáku, kdybych měl povolený mínuskovací js tak bych ti hnet vlepil mínusko.Předně na Win 7 je nejvhodnější slic, pokud to jde, daz loader je tak akorát náhradní řešení a vhodný tak akorát na upgrade na Win 10.Co se týče KMS tak to není stupidní, je to nejuniverzálnější aktivační metoda na produkty Microsoftu. Nechápu, že KMS se ti nelíbí a Daz loader líbí? Windows 10 není zkurvený, Windows 10 má SpotLight! A už jen kvůli němu je Windows 10 nejlepší Windows!Zabržděnci a pobůchanci jsou tak akorát uživatelé Windows s nižším buldem a revizí než: 14393.576

Krakene,nešil.. Za půl hoďky a něco začíná Štědrý den.. A KMS je na piču.. A Windows 10 zrovna tak..

Hele, ta věčně smradlavá díra tu nejde napsat správně spisovně česky s dlouhým í A KMS je nejlepší! A Windows 10 zrovna tak.A až ti Ježíšek dotahne Windows 10 tak na něj určitě změníš názor.

Ježíšek s Win 10 by ode mne dostal jasnýho padáka.. Já si počkám na Win 12.. Hele.. a už tady máme Štědrý den.. .. a za chvíli Silvestr, rok 2017 a opět budeme o další krok k smrti blíž.. No, není to fajn..???..

No jo, to pak budou stresy jestli se zabít nebo čekat až se dodýchá přirozeně. Já sám nevím. mně přijde docela blbý když už je člověk jen na postely, leží a žeká kdy chcípne, mně přijde vkusnější když se zavčasu zabije, když je toho ještě schopen. No ale pak je otázka to dobře načasovat, někdo to provede v hodně velkým přesdstihu, třeba jedna naše známá zpavačka / skokanka pod vlak.

Skokanka pod vlak to vzala docela zhurta.. Na takový pomyšlení měla ještě hodně času.. Jenže v jejím případě k tomu rozhodnutí nebyla přirozenost uspíšit ten bolestivý konec, nýbrž okolnosti, které nebyly vůbec jednoduché a psychika zaúřadovala.. Faktem je ovšem je, že blíže k smrti jsme bez výjimky naprosto všichni.. A to už od samotného narození. Kdybych se býval nenarodil, tak bych v budoucnu neumřel..

Podle mě je jedna otázka psychika a druhá otázka inteligence (aspoň nějaké její základní projevy nebo náznaky). To, že člověk přestane umět zpívat, vypadá už hrozně, každej ho jen zneužívá, tak se stačí podívat okolo, kolik lidí je na tom světě ještě hůř a měli se hůř celý život. Stačí zajít na poradnu zive.cz a hned je člověku hej, tu vidí kolem sebe tolik hloupých trosek, kteří nikdy nic nedosáhly a nedosáhnou a hned přestane myslet na skákání pod vlak. Podle mě inteligence umí zkrotit psychiku a tak nějak vyrovnat její kolísavé stavy, pokud nějaká je. Pokud ne tak to se pak člověk stává skokanem no. Podle mě, kdyby skokanka zašla na poradnu zive.cz a začala tu kecat o it problematice, tak by jí to skákání přešlo a zapoměla by i na zpívání, stejně už zpívat neuměla a na poradně zive.cz je každej it guru ať má vědomosti jakékoliv. A jestli by šlo skokance o pluska, tak bychom jí naklikali pluska (o pěníze jí těžko šlo, těch měla plnou řiť).

Tak já jsem Ivetu jako zpěvačku nikdy nemusel .. Nakonec mi ale bylo líto.. Kolem Ivety by se tady mohla rozproudit živá konverzace dle různých úhlů pohledů, ale stejně by to k ničemu nevedlo. Ono je to de facto v té hudební branži celkem obecně dost komplikované, ať se podíváš na domácí scénu nebo na tu světovou. Kolik takových zmařených životů předčasně skončilo..??? Peníze, drogy, chlast.. To jsou příčiny změn chování mnohých a nejen v hudební branži.. A dost těch chmurných témat.. Každý máme něco za sebou a každý jsme si sem a tam udělali nějaké ty chyby. Dle mého názoru není pozdě začínat od nuly v jakémkoliv věku, i kdyby to byla náprava třeba v poslední etapě života. Někdo hold táhne životem tu svojí káru plnou kamení a někdo hold prochází životem naprosto lehce, aniž by klopýtnul...

Moje milovaná připravuje štědrovečerní večeři.. Jdu se účastnit té rodinné sešlosti ve dvou a užijeme si romantické štědrovečerní večeře.. Budu si přitom přát nekonečný mír na celém světě a nesmrtelnost naší věčné lásky.. Tak pravil básník Edy

Tady jedna ratolest, co tu kolem mě pobíhá, mi říkala, že se má večeřet až výjde první hvězda a až vyjde další, tak se mají teprve dávat dárky. Nevím ale jak se to řeší když je zataženo jako teď, takže jsme se na hvězdičky vytento a už jsme po večeři

Na tu první hvězdu jsem úplně zapomněl.. .. Tak snad až ty příští Vánoce.. Musím si to zapamatovat..

Jo, jo ... Takže systém který má na jedný straně moderní nastavení, na druhé ovládací panely, přičemž oboje je jedno a totéž, jen s jiným UI, to je super...Metro UI a vedle UI z Windows 95, to je taky super Komulativní aktualizace, které ti během dne změní veškerá tvá nastavení tak, že už to zpět nezvládneš dát, to je taky super.A ot "odesílání informací o poloze", "odesílání informací o psaní z klávesnice" je taky super, že?Dále ani ty chyby nemusím jmenovat. Užívej si Spyware 10, hlupáku.

No a? Mně to nevadí a kdyby mi to vadilo, tak si to zakážu, stejně tak jak si zakazujou uživatelé předchozích windows aby jim tam přes aktualizace nenalezlo vpodstatě to samé.

Spootligh bylo dávno už pro Windows 8.0, aplikací třetí strany pro Modern UI jménem Amazing lock screen: https://www.microsoft.com/en-us/store/p/amazing-loc... Dodnes ho používám.

....tvl, ty ses rozjel, uz to nehul

Čo budeš hovoriť u Kaby Lake a po cca 6/2020? Alebo z trucu pôjdeš na W7 a Haswell (príp. Skylake) do konca života?

"W7 a Haswell (príp. Skylake) do konca života"On neexistuje Linux? openSUSE, Ubuntu, Fedora, Debian - všechno moc pěkné distribuce. A pro switchery z Win je Linux Mint jak dělaný!

Naprostý souhlas..Vždycky je kam utéct.. A učit se něčemu novému není vůbec špatný nápad..

Ano, můj důvod ke switchnutí byla Vista, osmička mě utvrdila a desítka přesvědčila

Neviem či Edyson má rád linux

Tak já mám rád Win 7, to je pravda pravdoucí.. Ale když už budou Win 7 pohřbený a nebude na výběr nic kloudnějšího, než jen ty posraný Win 10, pak se asi nebudu bránit Linuxu.. nebo jiné alternativě, třeba Mac OSX..??? Poslední zmíněné nahryznuté jabko jede i na windowsáckých počítačích.. i když moc nesedí, páč už jsem to několikrát testoval.. Ovšem musím podotknout, že Win 7 nejspíš pojedou stejně dál i bez podpory MS podobně jako dnes starý trochu na dnešní dobu nemoderní XPéčka, o kterých víme, že si je mnozí hýčkají na svých strojích dodnes.. Ovšem Win 7 v porovnání s XPéčkama jsou de facto na mnohem lepším levelu se vším všudy.. S Win 7 to možná bude podobné jako se starou rockovou nestárnoucí klasikou.. Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath, Queen, Uriah Heep, Rolling Stones, Janis Joplin.. Jimi Hendrix.. a další.. A tohle taky není vůbec špatný..Zatančíme si..??? .. https://www.youtube.com/watch

Ptá se ten co jede stále na Win XP :D .

To si čítal KDE? Pozri sa odkiaľ (z akého OS) zakladám vlákna :P

Napoviem Ti: W10 som mal keď pre asi "ms" (user) bol OS "z budúcnosti" a keď ho mala len hŕstka, lebo bol na svete 20 dní (resp. keď 21 dní pred sa myslelo, že bude W9)

Až na hry obsahující dáreček zvaný StarForce.

Já jsem před měsícem koupil licenci s COA štítkem a vše je OK. Na mslicence !!Cena: 629 Kč

V Číně za 2 USD koupíš licenční klíč. Za 4 USD bude netištěný i na nálepce.A koupíš si úplně ten samý produkt jako u různých pseudoprodejců, kteří mají e-shop vygenerovaný podle šablony a s. r. o. se základním kapitálem 1 Kč.Kde není žalobce, tam není soudce.

Ulož.to

Co?

Doporučuji. Já odtamtud mám WXP, W98 i 95

Tady máš pár oficiálních ISO různých systémů, tak si vyber jaký chceš: http://getintopc.com/softwares/operating-systems/ Není to v češtině, ale to by ti nahraní nemuselo vadit,ne?

Přemýšlím, jestli je větší bezpečnostní hrozbou stáhnout Windows sdílený muslimem* nebo Windows sdílený muslimem* na warezáckých stránkách. *vlastně muslimkou

A tvl.. vyprsknul jsem smíchy..

Nemyslel jsem tím, že by po nainstalovaní zařvaly Alláh na bar a odpálily se i s počítačem. Ale paranoidní stát sleduje každého muslima, ty si od něj stáhneš warez, takže se objevíš v širším kruhu vyšetřovaných. Sice se prokáže, že Fatima Afridi nemá se salafismem nic společného, ale už jsi na seznamu. Jsi na nějakém státním seznamu = při nejbližším prošetřování něčeho jiného si tě taky proklepnou - třeba při prošetřování, jestli pravidelně platíš koncesionářské poplatky pro ČRo a ČT.

"že by po nainstalovaní zařvaly Alláh na bar a odpálily se i s počítačem"To dělaly Visty, osmičky a dělají i desítky

To je dost urazka. Su aj slusni arabi a aj neslusne nadbytocne zeny po znamosti prijate na ceskych uradoch.

Já reaguji na předchozí příspěvky a urížím Windows

Tak nevím, stavím pc už dlouhá léta a minimálně poslední čtyři roky nakupujiWindows 7 na e-bay a nyní i na Aukru, druhotné licence a nikdy jsem nemělten nejmenší problém. Vždy vše fungovalo a funguje dodnes. A to minimálně již ve třiceti případech. Tak naprosto nechápu váš problém.

Jedna věc je technické řešení a druhá věc je legálnost.Pokud si někdo ošetří Windows za pomocí upgradu na Win 10, Slic u Win 7, KMS u všech a podobně, taky nebude mít technický problém. Ale legální to není. Totéž platí u druhotné licence. Jako princip druhotné licence je legální, jenže to by ta druhotná licence opravdu musela být legální - například někdo se rozhodne prodat svou legální oem licenci a opravdu ji legálně prodá, to je legální, jenže ty hromadné licence na aukru, ebay a hromadě webů jaksi můžou vypadat jako legální, ale jen vypadat. Nebo si snad myslíš, že za 3 dolary lze pořídit legální licenci na windows? Jo někdeří, aby to vypadalo víc legálnějc, ji prodávají třeba za víc, třeba za desítky dolarů, v tom případě mají tak akorát větší marži. Ach jo, nechápu chudáky, co podporujou podvodníky.

Přesně tak..

Nákup 10x Windows 7 Pro COA nové nepoužité v přepočtu 2500 Kč včetně DHL, za týden je máš doma. A během 14 dnů všech 10 kousků prodáš po 800 Kč, semtam k tomu plácneš, že je to legální, protože to schválila EU a navíc projdou ověřením pravosti, takže určitě jsou pravý. Čistý zisk 5500 Kč. Za to se dají udělat šťastné a veselé Vánoce.

K čemu Windows 7? Se starými hrami jsem měl největší úspěch po XPčkách překvapivě ve Windows 10.