» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win 7

Vzhledem ,že win 10 vypadá na špionážní operační systém amíku.Tak jsem se chtěl zeptat jestli ještě jde sehnat -koupit krabicovou verzi win 7?

Odpovědi na otázku

Misto cteni kravin o "spionaznich systemech amiku" jste se mohl podivat na nejaky webshop: http://www.czc.cz/operacni-systemy-software... .(A vzhledem k pouzivani Chrome nema smysl resit "spionazni systemy".)

Pokud jsi "šikovný" tak si poradíš..(slic)

Stačí se podívat do jakéhokoliv eshopu s počítači. Ale koupit si windows 7 není řešení, protože microsoft stejně na tento operační systém časem ukončí podporu.

Jestli to nebude naopak výhoda - to ukončení jeho "starostlivé péče"

Ještě je zde možnost přejít na OS X, který windows okopíroval a spokojeně se usmívat, že vše konečně funguje jak má.

A už jenom čekat jak všichni lidé s applefóbií budou klikat na "nesouhlasím".

Dají se sehnat i XPéčka, jen musíš zkusit hledat...

Mají svoji výhodu. Ani zdaleka tolik nebonzují na svého majitele.