» Poradna » Programy

Win 7 integrácia

Čaute.

Potreboval by som integrovať slovenský MUI do anglického Win-u 7 RTM.
Aby už pri inštalácii fungoval po slovensky.

Niečo na spôsob integrácie SP2 do XP cez cmd.

Ak teda vôbec niečo také existuje.

V-Lite a podobné srandičky by som najradšej obišiel.

Poradí niekto?
Vďaka.

Odpovědi na otázku

Samozřejmě že to nefunguje a fungovat nebude. Nebo ty bys na úrovni instalace zvládl dělat zásah na stovky až tisíce míst v OS. Tvůj dotaz postrádá logiku. A ty srandičky, jak říkáš, aby ti ještě nechyběly. Nezapomínej, že OS (zminil jsi se o SP2) s integrovaným balíčkem SP2 je něco podstatně jiného, neš předem vypreparovaný OS vylisovaný na master a vypalovaný na "moc" kopií.

Zda se ze to je mozny, namatkou treba:
http://www.msfn.org/board/windows-7-mui-slips... ...
http://forums.mydigitallife.info/showpost.php...

Staci na googlu hledat "windows 7 mui slipstream"...

To je to čo som myslel...

Vďaka !

Bravo. Jen dál, jako u Nerudy

na to se vyser takhle se s tim srat - proste pres power iso akorat pridej dalsi soubory k instalatoru to ma 3 GB tak tam arvi do slozek dalsi data - jazyky, cracky, servis paky, office apod treb i fulmy