» Poradna » Programy

Win 7 home premium - nelze načíst účet uživatele

Dobrý den, notebook s nainstal win 7 home premium x64 bit, ověřená licence, bez CD. 27. 4. důležitá aktualizace, počítač bude restartován, vše zavřeno a již se ho po restartu nepodařilo normálně spustit - při spouštění mi píše, že nelze načíst nastavení uživatele - modrá obrazovka - restart - nouzový lze spustit pouze bez sítě, ručně nastavení uživatele se při restartu ztratí - obnovení - žádné se nezdařilo, problém stejný - oprava a podobně, co nabízí systém problém neřeší, při testu mi napíše, že minulé spuštění proběhlo bez potíží - boot CD nic - instalace SP 1 nedokončena, připravenost na aktualizaci SP1 proběhlo, aktualizace SP 1 spuštěna, opět bez úspěchu. Několik antivirů hlásí stav virů 0. Mám tam data, která nechci ztratit, prosíííím, co teď? Ještě jsem zkoušela nastavení na tovární, se zachováním souborů, ale není dostatek místa. Móóc děkuji všem za odpověď

Odpovědi na otázku

Ještě jsem zapomněla, že jsem administrátor. Děkuji, hana

Jako uklidnění mohu říci, že data se na 90 % neztratila, v nejhorším se dají zkopírovat po připojení do jiného PC. Zde se nějak poškodila instalace, a profil uživatele. Nejrychlejší to bývá v nouzovém módu udělat nového uživatele a tento profil používat nadále... Anebo také obnova systému do předchozího stavu, což hnejsem si jist, jestli jste zkusila...