» Poradna » Programy

Win 7 a oznamovací oblast - napájení pouze dvě možnosti

Mám dotaz, nevíte jak někdo udělat aby u možnosti napájení se zobrazovali všechny tři možnosti tedy vysoký, normální a úsporný režim? Vždy se zobrazí pouze dvě a bohužel, je to trošku nevyhovující.

Odpovědi na otázku

Tak si ho v rozšířených možnostech vytvoř podle představy.

Omg jsi nepochopil asi .. potřebuju využívat všechny tři a dost často, tak to potřebuju mít v nabídce mít všechny tři možnosti, jeslti jsem tě špatně pochopil já a je tam "v rozšířených možnostech" možnost zobrazení všech tří, tak se omlouvám, ale netuším kde to je.

pod tými dvomi máš možnosť " zobraziť ďalšie plány" nieje to vysvietené ale klikni nato

pod těmi dvěmi mám možnosti "Upravit jas monitoru" a "Další možnosti napájení" .. jestli jsem správě pochopi, tka to bude asi to další možnosti napájení, ale to mi v hlavní nabídce nezobrazí všechny 3 možnosti napájení jak bylo i Visty. Tato možnost sice je, ale musím klikat ještě bohužel na to Další možnosti napájení a to samozřejmě není zjednodušení.